PromocjaOpon

 

wyszukiwanie zaawansowane
» » Opony Falken ZIEX ZE310 ECORUN
0123
0

Ranking opon

Ranking opon. Opony zimowe - 2017/2018

 • Dębica Frigo HP2
 • Continental ContiWinterContact TS 860
 • Nokian WR D4
 • Goodyear UltraGrip 9
 • Barum Polaris 3
 • Michelin Alpin 5
 • Pirelli Cinturato Winter
 • Dunlop SP Winter Sport 5
 • Hankook i * cept W452 RS2
 • Uniroyal MS Plus 77

Ostatnie aktualności

 • Opony Michelin Agilis Cross Climate

  Promocja Opon Opony. Całoroczne opony Michelin Agilis CrossClimate opracowane z myślą o samochodach dostawczych, czyli letnia opona z homologacją zimową wykonana z nowoczesnej mieszanki gumy i posiadająca unikalny bieżnik mający zapewnić bezpieczeństwo przez cały rok.
 • Opony BFGoodrich Mud-Terrain T/A KM3

  Promocja Opon Opony. W Japonii już są ! Na naszym rynku, być może pojawią się w niedługim czasie najnowsze błotno terenowe opony BFGoodrich Mud Terrain T/A KM3 mające zapewnić kierowcom niespotykaną dotąd wśród opon tego producenta trwałość i wydajność w terenie.
 • Jakie opony letnie w rozmiarze 225/40 R18?

  Promocja Opon Opony. W teście magazynu EVO doskonałe zarówno w testach subiektywnych, jak i obiektywnych letnie opony Michelin wygrały z najszybszymi zarówno w suchych, jak i mokrych nawierzchniach oponami Pirellii oraz najnowszymi oponami Continental Premium Contact 6.
 • Opony Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV

  Promocja Opon Opony. Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV. Nowa ultra-wydajna letnia opona specjalnie zaprojektowana dla samochodów typu SUV, która ma zapewnić nie tylko krótsze drogi hamowania i optymalną kontrolę podczas jazdy, lecz również komfort i wysokie przebiegi.
 • Szok! Opony Goodyear z gwarancją na ponad 136 000 km!

  Promocja Opon Opony. Na niedawno zakończonej konferencji producent opon Goodyear Tire & Rubber Co. zaprezentował nowe opony Assurance MaxLife, które to jako pierwsze oferują niezwykle długą gwarancją zużycia bieżnika wynoszącą aż 85 000 mil.
 • Goodyear EfficientGrip Comfort - światowa premiera

  Promocja Opon Opony. W dniu dzisiejszym na prestiżowych targach Tokio Auto Salon 2018 organizowanych w w Makuhari Messe - International Exhibition Hall odbyła się światowa premiera najnowszej letniej opony klasy premium Goodyear EfficientGrip Comfort.

Opony Falken ZIEX ZE310 ECORUN

Falken Tires zaprezentował swój nowy model opony letniej ZIEX ZE310 ECORUN. Dostępna od 2018 roku nowa linia opon ma zapewnić kierowcom najwyższy poziom trakcji, a przy tym doskonałą przyczepność na mokrych i suchych nawierzchniach bez utraty efektywności w zakresie oszczędności paliwowej.

 Zaprezentowany w październiku 2018 najnowszy model letniej opony Falken ZIEX ZE310 ECORUN to następca uważanej za niezwykle bezpieczną, komfortową i jednocześnie ekonomicznej ZIEX ZE914 ECORUN mający oferować jeszcze wyższe parametry we wszystkich płaszczyznach, co zdaniem będącego Dyrektorem Generalnyn Falken Tire Europ Markusa Bögnera powoduje, że stanowią doskonałą ofertę przeznaczoną dla wymagających kierowców kierowców preferujących sportowy styl jazdy i doceniających jednocześnie komfort.

Cechy charakterystyczne opony Falken ZIEX ZE310 ECORUN

To co wyróżnia opony Falken ZIEX ZE310 ECORUN to przede wszystkim:
- zastosowanie przy ich projektowaniu nowoczesnej technologii Falken Adaptive Constant Pressure (ACP);
- dwa, uzależnione od rozmiaru opony, wzory bieżnika;
- nowoczesna mieszanka gumy powstała przy udziale zaawansowanej technologii Advanced 4D Nano Design.
alt


Najnowsze technologie i materiały zapewniające jeszcze wyższą wydajność opony Falken ZIEX ZE310 ECORUN

 Model ten wykorzystuje opracowanej przez firmę Falken unikalną technologię Adaptive Constant Pressure (ACP), w której  proces symulacji pozwala na uzyskanie profilu bieżnika o równomiernym rozłożeniu ciśnienia w obszarze kontaktu z nawierzchnią. Zoptymalizowany dzięki ACP obszar może w ten sposób zapewnić poprawę przyczepności opony do nawierzchni, a co za tym idzie właściwości jezdne i stabilność kierunkową a także dłuższe przebiegi wynikające m.in z bardziej równomiernego œścierania się bieżnika.

  Ponadto opony Falken ZE310 dostępne mają być dwóch wersjach bieżnika, uzależnionych od wielkości i indeksu prędkości, co ma zapewnić utrzymanie niezmiennych, wysokich parametrów niezależnie od wybranego przez kierowcę rozmiaru. I tak w węższych szerokościach opon do 195 mm, model ZE310 ECORUN wyposażone zostały w cztery zebra i trzy kanały mające im zapewnić optymalną sztywność bieżnika i zwiększoną powierzchnię styku opony z nawierzchnią. Natomiast opony o szerokości od  205 mm wzwyż wyposażono w dodatkowe piąte, centralne żebro, zapewniające stworzenie dodatkowego kanały, który ma spowodować poprawę efektywności usuwania wody, i co za tym idzie zwiększenie przyczepności do drogi oraz odporności na aquaplaning.

 Letnie opony ZIEX ZE310 ECORUN maja zapewnić ich nabywcom nie tylko ulepszone właściwości jezdne lecz również wydłużone przebiegi. W tym celu zespół inżynierów Falken opracował przy wykorzystaniu zaawansowanej technologii Advanced 4D Nano Design nowoczesny związek gumy, który ma zapewnić wysokie parametry opony przez cały okres ich użytkowania. Niezwykle dokładna analiza i symulacje wewnętrznej struktury mieszanki gumy tak w nano- jak i mikro-skali pozwoliła osiągnąć równoczesne ulepszenia sprzecznych z sobą 3 kluczowych parametrów opony w zakresie: efektywności paliwowej, przyczepności do mokrych nawierzchni i trwałości opony>

Połączenie tych wszystkich elementów spowodowało opony że ZIEX ZE310 ECORUN mogą zapewnić w porównaniu z poprzednim modelem:
- zwiększony o 30% okres eksploatacji
- imponującą wydajność energetyczną i ekonomiczną.

Efektywność i oferowane rozmiary opony FALKEN ZIEX ZE310 ECORUN

 W zależności od rozmiaru opony FALKEN ZIEX ZE310 ECORUN ich wskaźniki efektywności energetycznej przyznawane w europejskiej klasyfikacji wynoszą: - od C do E w zakresie efektywności paliwowej; - A tj. najwyższa ocena w zakresie przyczepności na mokrej nawierzchni; - dwie fale w zakresie hałasu generowanego przez opony w ruchu. Letnie opony FALKEN ZIEX ZE310 ECORUN mają być dostępne w sprzedaży wiosną 2018 roku. W pierwszej ofercie ma się znaleźć 40 rozmiarów na felgi od 14 do 18 cali, z trzema indeksami prędkości H, V i W. Oprócz tego, jak podaje producent, w trakcie roku ma się pojawić jeszcze kolejnych 58 rozmiarów.

 
Źródło: FALKEN Sumitomo Rubber Industries LTD. Japonia.
Promocja Opon Opony
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej
 • opony Continental
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl